top of page
0_29.png
logotransparent.png

POZNAJ NASZE OFERTY

0_22.png

Zabiegi twarzy

Indywidualne zabiegi

Masaż liftingujący pod mięśniami
z rytuałem Kobido

Masaż liftingujący pod mięśniami z rytuałem Kobido to rewolucyjna metoda poprawy wyglądu twarzy poprzez unoszenie mięśni, redukcję zmarszczek i stresu oraz poprawę kondycji skóry.

Kinesiotaping Bio-estetyczny
Zastosowanie Taśmy na Twarz

Kinesiotaping Bio-estetyczny twarzy z wykorzystaniem taśmy to skuteczna metoda wspierająca lifting, redukująca napięcie mięśniowe i stres oraz przywracająca naturalną regenerację tkanek twarzy, szyi i dekoltu.

Larens - Tajemnica Wiecznej Młodości

To marka kosmetyczna specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach do pielęgnacji skóry, które mają na celu przeciwdziałanie oznakom starzenia się oraz poprawę kondycji skóry, aby zachować młodzieńczy wygląd i blask na dłużej.

Konchowanie uszu

Oczyszczanie ucha przez świecowanie to relaksujący zabieg, który usuwa wosk z uszu, stymuluje energię w uszach i wspomaga zdrowie psychiczne, poprawiając sen i równowagę.

1.09.png

Zabiegi twarzy

Peelingi Chemiczne

ARKANA Phyto Fenol Peel

ARKANA Phyto Fenol Peel to skuteczny peeling o działaniu rozjaśniającym i odmładzającym, zawierający starannie dobrane składniki. Zabieg jest bezpieczny, oferuje szybką regenerację skóry i jest idealny dla osób z różnymi problemami skórnymi.

ARKANA - Terapia AzAc Peel

Nowatorska kuracja z kwasem azelainowym, dwuetapowy peeling doskonały dla skóry trądzikowej i naczynkowej.

ARKANA - Reti Fusion Peel 
Dermokosmetyczna retibrazja

Nowa terapia dermoestetyczna z Retibrasją, oparta na stabilnym retinolu i witaminie C, zapewniająca odnowę, rozjaśnienie i redukcję niedoskonałości skóry.

PCA Detox Gel Deep Pore Facial

Zaawansowany zabieg oczyszczający skórę głęboko, łączący kwasy i technologię antybakteryjną dla zdrowej, nawilżonej i klarownej cery.

BioReePeel CL3

Innowacyjny zabieg rewitalizujący i złuszczający skórę, działający na trądzik, zmarszczki i przebarwienia.

ARES

Innowacyjne preparaty do pielęgnacji skóry, zapewniające nawilżenie, odżywienie i poprawę kondycji skóry. Dedykowane różnym problemom skórnym i zabiegom medycyny estetycznej.

michnia_Woman__energy_flow_in_the_body_relax_white_background_cf3e3401-e1c7-45d8-921f-e054

Zabiegi twarzy

Zabiegi zaawansowane

Mikrodermabrazja Diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa to delikatne złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry przy użyciu specjalnego aplikatora, co stymuluje odnowę i pomaga w rozwiązaniu różnych problemów skórnych.

Oczyszczanie kawitacyjne

Oczyszczanie kawitacyjne wykorzystuje ultradźwięki do oczyszczenia i odmłodzenia skóry, zwalczając bakterie i usuwając zanieczyszczenia. Poprawia teksturę i wygląd skóry, pozostawiając ją odświeżoną i gładką.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesna i nieinwazyjna metoda poprawy kondycji skóry, redukcji zmarszczek, cellulitu oraz przebarwień poprzez dostarczanie substancji aktywnych za pomocą elektroporacji i elektroforezy.

Thermo Plasma Lift - Radiofrekwencja RF

Radiofrekwencja RF to nowoczesna, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Działa poprzez promieniowanie fal radiowych, stymulując produkcję kolagenu i elastyny oraz wygładzając zmarszczki i nierówności. Zabieg jest bezbolesny i szybko daje widoczne rezultaty.

DermaOXY

DermaOXY to nowoczesna, nieinwazyjna metoda infuzji tlenu, rewitalizująca skórę i redukująca zmarszczki. Dzięki aktywnym substancjom i hiperbarycznemu tlenowi, zapewnia natychmiastowe efekty bez bólu czy efektów ubocznych.

Hydradermabrazja

Hydradermabrazja to delikatny i skuteczny zabieg złuszczania skóry, wykorzystujący maszynę jet peel do nawilżania i odmładzania skóry. Działa bezinwazyjnie, redukując zmarszczki, zaskórniki i poprawiając elastyczność skóry.

Oksybracja

Oksybracja to nowoczesna metoda złuszczania skóry bezbolesnie i skutecznie, wykorzystująca strumień soli fizjologicznej pod ciśnieniem powietrza. Pomaga poprawić kondycję skóry, redukując zmarszczki, blizny, poprawiając koloryt i nawilżenie.

estGen - Inżynieria skóry

estGen - Inżynieria skóry to seria inteligentnych preparatów opartych na innowacyjnej recepturze bioinżynierii i kosmetologii, stworzonych do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez stymulację komórkową oraz modulację stanu zapalnego.

Mikroigłowa mezoterapia - Dermapen

Mikroigłowa mezoterapia - Dermapen to innowacyjny zabieg przeciwstarzeniowy, stymulujący regenerację skóry poprzez mikronakłucia, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg ten poprawia kondycję skóry, redukuje zmarszczki, blizny i przebarwienia, a także działa na wielu innych poziomach, zapewniając kompleksową poprawę jej wyglądu i struktury.

1.10.png

Inne zabiegi

Zabiegi na ciało

Kriolipoliza (CoolSculpting)

Kriolipoliza (CoolSculpting) to skuteczny i nieinwazyjny sposób redukcji tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich trwałego usunięcia z organizmu.

Warsztaty

Kinesiotaping

Metoda terapeutyczna poprawiająca kondycję skóry twarzy i wspierająca procesy samouzdrawiania.

Skontaktuj się z nami

151 Avebury Avenue
Leicester
LE4 0HF

07858354691

  • Facebook
  • Instagram

Dziękuję za przesłanie!

bottom of page