top of page
0.2.2.png

Czy proces starzenia można odwrócić w naturalny sposób?
Czy mogę pomóc mojemu ciału odzyskać witalność i energię życiową ?

michnia_realistic_Woman__energy_flow_in_the_body_light_blue_or__aeea19f2-7fb9-45c2-baeb-de

Energetyczny Face-lift

Czy proces starzenia można odwrócić w naturalny sposób?
Czy mogę pomóc mojemu ciału odzyskać witalność i energię życiową ?
Access Energetyczny Face-lift jest zaproszeniem do dialogu z naszym ciałem, abyśmy w końcu zaczęli słuchać naszego ciała.
Podczas zabiegu uwalniają się wszelkiego rodzaju napięcia, uczucia w ciele, oraz to co sprawia, że nie odczuwasz w swoim życiu lekkości. Dzięki temu poprawia się wygląd i kondycja twojej skóry i włosów. Twoja skóra staje się jędrniejsza - zmniejsza się ilość zmarszczek. Wraca Twoja PEWNOŚĆ SIEBIE.
Wzmacnia on efekty zabiegów kosmetycznych, dzięki czemu Twoja skóra jest bardziej odżywiona i szybciej widać na niej efekty odmłodzenia i regeneracji. Pomaga w integracji procesów w ciele, aby zagościła w nim większa spójność i harmonia.
Sesje Access Face-lift pomogą Ci wzmocnić pełnię Twoich sił witalnych oraz nieograniczone pokłady energii do życia, a przy tym, odczuwać wewnętrzny pokój i spokój, łagodnie malujący się na Twojej twarzy i delikatnie wygładzający wszelkie napięcia, uwalniający Cię do tego, by żyć w harmonii ze sobą i swoim ciałem. Jest to proces, który uczy lekkości w byciu z ciałem i cieszeniu się nim, a to co w tym najlepsze, to poza ogromnym wpływem na lubienie i akceptowanie siebie i swojego ciał, to to że twarz ciało wyglądają i stają się młodsze.

Jak często powinno się robić sesję Access Face-lift ?
To zależy wyłącznie od Ciebie.

Jak dobrze chciałbyś się czuć ?
Rekomenduję serię 3 zabiegów - sesje najlepiej w odstępach nie większych niż 7 dni.

Zauważalna zmiana zazwyczaj pojawia się właśnie po około 3 zabiegach. Jednak jest to proces indywidualny, zależy od Twojej psychiki i trybu życia. Zabieg wykonany 20 razy daje trwałe efekty na lata.

Kto może skorzystać z Access Face-lift ?
Każdy, kto lubi leżeć ! Ten zabieg nie ma żadnych przeciwwskazań. Skierowany jest do wszystkich osób, które pragną zmienić swoje życie i poprawić jego jakość. Sesja trwa od 1h do 1,5h i polega na delikatnym dotykaniu obszaru dekoltu,twarzy i głowy.

Koszt sesji 60 minut - Ł40 / 90 minut - Ł50


Zapraszam Cię na fun page: EDIT Beauty&Skincare oraz Instagram; grupa : Ciało i żeńska energia. Bądź swoim największym odkryciem! - tam umieszczam bieżące informacje, zdjęcia oraz filmiki.

Certificate

Certyfikat

Skontaktuj się z nami

151 Avebury Avenue
Leicester
LE4 0HF

07858354691

  • Facebook
  • Instagram

Dziękuję za przesłanie!

bottom of page